Obrázky z kurzu

Reflexní lymfatická masáž na ploskách nohou
8.-10.6.2012, Mgr. J.Vladyka, Mgr.E.Nebeská 

Přeskočení na fotografie z kurzu RLMKurz proběhl v prostorách Studia Pilates v centru Prahy a oproti předchozímu kurzu byly venkovní teploty o více než 50°C vyšší.   

Tentokrát mohli přijít oba lektoři.  

Nedělní dopoledne věnované použití RLM v praxi, indikacím, kontraindikacím a diskusi bylo otevřené i pro účastníky předchozího kurzu. Bylo zážitkem mít možnost poslouchat paní Nebeskou a podělit se s ní o část jejích zkušeností. Její přístup k nemocným je skutečně celostní a je neuvěřitelné jak a na co lze reflexní lymfatickou masáž s úspěchem použít.  
<reportáž a ohlasy z předchozího kurzu RLM>

Ohlasy účastníků

DOBRÝ DEN
KURZ BYL SUPROVÝ, UŽ DOMA MASÍRUJU DĚTIČKY PŘED SPANÍM A MÁ TO ÚSPĚCH !!!!
PÉŤA PŘESTAL V NOCI KŘIČET, SICE SE VZBUDÍ, ALE UŽ NEBREČÍ.
EVA A JAROMÍR A JEJICH TECHNIKA JSOU ÚŽASNÍ
DĚKUJI A JSEM VÁM VŠEM MOC VDĚČNÁ. S POZDRAVEM JARMILA F.


Dobry den mili Esnerovi,rada bych vam podekovala za primo rodinne prostredi,ktere jste vytvorili pri kurzu reflexni lymfy v cervnu v Liliove.Citila jsem se velmi dobre.Vyklad a pristup k nam posluchacum pani Mgr.Nebeske i jejiho manzela Mgr.Vladyky byl otevreny, primy a velice me pomohl na me ceste poznani.Vsem vam moc dekuji.Jana P.

Dobrý den, dnes jsem si prohlédla reportáž z našeho kurzu a zavzpomínala si. Byly to opravdu příjemné chvíle, plné důležitých infornací. Paní Eva s panem Vladykou byli fantastičtí, jejich vyprávění jsme poslouchali se zatajeným dechem. Kurz byl opravdu vyjímečný a přínosný. Lymfatickou masáž na ploskách nohou provádím pravidelně, ať rodině, kamarádům a známým a jsou opravdu nadšení. Je až neuvěřitelné, jak může touto masáží člověk pomoci. Jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala. Naši vyučující s námi měli opravdu trpělivost a hodně nás naučili a předali nám svoje zkušenosti. Mohu ho jen vřele doporučit všem, kdo váhají. Jen tak dál a přeji Vám mnoho úspěchů. Hanka V.

Milí Ešnerovi,
  se zpožděním velice děkuji za fotky, které uchovají v paměti velice podnětné a milé chvíle při kurzu.
 Ke kurzu:
Atmosféra  kurzu ve známém prostředí Pilates byla přátelská a přívětivá. Děkuji organizátorům manželům Ešnerovým za přísun kvalitních nápojů i zpestření osvěžení semínky, za hudební úvody na koncovkách k jednotlivým částem, které také navozovaly potřebnou atmosféru a  za další organizační péči. Oba lektoři, jak mgr. Nebeská, tak mgr. Vladyka byli vynikající a velmi dobře se vzájemně doplňovali. Oceňuji velmi dobře vysvětlovanou teoretickou část, která byla doplněna i četnými osobními zkušenostmi s touto terapií, tak část praktickou, kdy jsme se masáž mohli  naučit opravdu prakticky používat a ne jen se s ní zběžně seznámit. Celý kurz byl prostě vynikající a každému, kdo chce rozumět sobě i druhým a chce pomáhat,  ho mohu jen doporučit. O lymfě v těle se všeobecně málo ví a tímto kurzem se mi otevřely zcela nové obzory. Ještě jednou děkuji jak lektorům, tak organizátorům za báječný kurz.   Stanislava Jechová,  Praha

kurz reflexní lymfatické masáže
vstupní prostory Studia Pilates

kurz reflexní lymfatické masáže

kurz reflexní lymfatické masáže

kurz reflexní lymfatické masáže

kurz reflexní lymfatické masáže

kurz reflexní lymfatické masáže
předávání diplomů

kurz reflexní lymfatické masáže

a na závěr trochu bylinek od Třezalky :)

připravil Miroslav Ešner