Kurz spoušťové body uvolňované reflexně

REPORTÁŽ S OHLASY
10. - 11. 2. 2018, Mgr. Eva Nebeská 

Obligátní "vím, že nic nevím" se mi honilo hlavou, když jsem poslouchal (již poněkolikáté) Evu Nebeskou. Velice efektivně a přehledně seznámila s problematikou spoušťových bodů (principy vzniku, lokalizace, uvolnění a odstranění) a ze své bohaté praxe přidala nejčastější problémy, které odstraňuje. Jsou to záležitosti jinak velmi špatně řešitelné, např: zamrzlé rameno, tenisový loket, bolesti hlavy, brnění končetin, ostruhy, chronické bolesti zad, bolesti kolen a kyčlí, bursy a další. A k tomu jako bonbónek psychické příčiny a co je ještě nutné udělat pro definitivní nápravu.

Reflexní metoda uvolnění spoušťových bodů od Evy je velmi účinná a rychlá, jak se o tom mohli přesvědčit účastníci kurzu na vlastní kůži. Například Jan, kterému se zvětšila hybnost ruky téměř do normálu.     (Miroslav Ešner)Ohlasy

..chtěla bych moc poděkovat za víkendový kurz, který mi pomohl v mnohém - ne pouze jak ulevit jednoduše mých pacientům, ale i v osobním životě.    Barbora Majerová


Milí Ešnerovi, děkuji Vám za Vás - za Váš přístup, za práci, kterou děláte a příležitost potkávat se společně s dalšími podobně naladěnými lidmi v příjemném a klidném prostředí, doplněném o obrovské množství nových informací, které obohacují život nás všech. Minulý víkend jsem byla na kurzu Spoušťových bodů, který vedla úžasná lektorka, paní Eva Nebeská.
I když jsem byla v této oblasti naprostý laik, kurz mi pomohl rychle se zorientovat a hned druhý den jsme všichni dostali od paní lektorky možnost prakticky si vyzkoušet nové znalosti. Spoušťové body jsou úžasným systémem nejen jako terapie pro klienty, ale hlavně účinnou metodou svépomoci při svalových potížích. Po absolvování kurzu mohou posluchači ulevit od bolesti nejen sobě, ale i svým blízkým. Díky této zkušenosti mohu kurz doporučit opravdu všem!
S přátelským pozdravem Eva Swalens Řepová, MBA, jednatelka školícího centra Yesowl Consulting s.r.o.