Rodinné konstelace

aktualizace 27. 10. 2021

Markéta Hubená

Rodinné konstelace vede Markéta Hubená. Markéta je výjimečná. Má neuvěřitelné napojení a jezdí se k ní učit i velmi dobří zavedení konstelatéři. Dokáže dotáhnout příběh během jednoho sezení v krátké době velmi daleko. Prošli jsme Ivanou celou řadou konstelací s různými konstatéry včetně Jana Bílého. Většinou byli dobří, ale s Markétou to je vždy zážitek jako v akčním filmu. Že si lidé výsledku cení je vyjádřeno jejími plně obsazenými konstelacemi.Dotazy: info@trezalka.cz, tel.: 604 294 047, www.trezalka.cz
stav
místo
Rodinné konstelace
sobota 11. 12. 2021

10:00 až 17:30

Cena
1200 Kč účast
1800Kč postavení konstelace

Přihlášky a informace přes mail/ telefon

volná
místa

Praha

Praha 10
Atlantis


Popis rodinných konstelací

Náš život je ovlivněn tím co nám bylo předáno z našeho rodu víc než si často umíme představit. Týká se to nejen našeho chování a způsobů řešení krizí ale prakticky všeho, například:
- vztahů s partnery, dětmi, rodiči i ostatními lidmi
- úrazů, nehod a katastrof, které se na nás valí
- chronických zdravotních potíží, tloustnutí nebo hubnutí, závislostí (společně se vzorci stravování)
- zaměstnání a hojnosti

Rodinná zátěž se předává z generace na generaci a nabalují se na ní další tragédie. V České kotlině si toho vzhledem k rušné historii každý táhne pořádnou nálož.Rodinné konstelace dávají šanci objevit, proč se tak děje, nalézt osobní sílu, žít život v radosti naplno a přerušit předávání zátěže na děti. Stačí když problémy začne řešit jeden z řady, osvobození pocítí všichni a obvykle opět začnou komunikovat a spolupracovat.
Konstelace mají proti jiným metodám výhodu - nemůžete je ovlivňovat svým podvědomím, protože jste pouze diváky. Navíc Markéta pokusy o ovlivňování odhalí.

Výsledky konstelací se mohou projevit velmi rychle. Mě Markéty velmi pomohla s chronickými potížemi s kyčlemi, kamarád, který se dlouho bránil účasti, po první postavené konstelaci do tří dnů navázal kontakt s dcerou, přestala ho bolet záda a změnil se postoj jeho rodičů i bývalé manželky.

Důležitými tématy jsou odkrytí rodinných tajemství, hrůzy válek, potraty nebo duševní choroby. Již tím, že stojíte v konstelaci někoho jiného řešíte i svoje zatížení.
Jako každá metoda nejsou konstelace všemocné, vždy záleží na jednotlivci. Na tom, jak je pravdivý sám k sobě a co je ochotný sám se sebou dělat.

NahoruÚvodní strana