Obrázky z kurzu

Návrat koncovky aneb zdravé muzicírování
12.-14.12.2008

Nad konáním kurzu se stahovala mračna díky malému počtu přihlášených. Nakonec se díky nadšení všech, kterří se na přípravě podíleli uskutečnil. Byly to zase tři dny plné pohody a hudby, při kterém si všichni zúčastnění odpočinuli a osvojili si celou řadu dovedností. V pátečním večeru s Hopi ohněm jsme zjistili, že většina účastníků je narozena v datum hopi ohňů - číslo dne se shoduje číslem měsíce. 

Na hraní s koncovkami jsem zrovna nebyl, takže fotky z nejdůležitější části kurzu chybí.

Symbolicky před začátkem napadl čerstvý sníh, který po skončení semináře úplně roztál. Doufám, že plamínek, který byl v srdcích účastníků zapálen nezmizí jako ten sníh ale rozhoří se. 

Ohlasy od účastníků semináře:

Ahoj Petře a Pavlínko, moc vám děkuji za nová víkendová poznání a nové možnosti jak zase o něco lépe porozumět sobě i svému okolí. Koncovky mě nadchly, jsou krásně znivé a inspirativní každou chvílí. Výborně jsem si mezi vámi a nástroji o víkendu odpočinula. Doufám, že mi hudba v srdci zůstane znít a nástroje mi budou nadále pomáhat při cestě za poznáním. Ať se daří! Zuzka Maličká

 .........ještě jednou dík za krásný víkend. Po kouskách si odlamuji Vladův skvělý chléb a přehrávám si v hlavě co všechno jsem zažil.
 Je toho spousta a jsem moc rád, že mé první rozhodnutí,-(tedy zúčastnit se tohoto kurzu),bylo správné. Doufám,že mi to pomůže vrátit se na cestu,po které jsem již kdysi kráčel. Jsem rád,že jsem se s Vámi  setkal a přeji všem hodně energie,zdraví,lásky a spokojenosti při této bohulibé,ale v dnešní době nedoceněné práci.
                                                                                                        Mějte se  fajn a slunce v duši i na Skalce
                                                                                                                                                                             Petr

 

 


příprava na Hopi oheňHonza měl narozeniny a održel přání zdůrazněná Hopi polelem, na oplátku poděkoval stejně


cvičení hlasivek

ženský kruhv euforii se ztrácela přitažlivost a někteří začali lézt jako mouchy po trámech
závěrečné vyhlazení miskami

zapsal Miroslav Ešner