Zdravá záda 2 - pánev, kostrč, kyčel

6.-7.10.2012, Helena a Zdeněk Šosovi
Praha

Lektoři v paralelním předváděníTento kurz měl v Centru Třezalka premiéru. Hlavním lektorem byla Mgr. Helena Šosová, asistoval jí její otec MUDr. Šos. Kurz byl nabitý informacemi, diagnostickými a mobilizačními technikami a cvičením. Tato oblast zad si skutečně zaslouží zvýšenou pozornost. Na úrovni kurzu jeho premiérovost nebyla znát, Helena je dobrou nástupkyní svého otce.  

Několik účastníků absolvovalo s Helenou před rokem kurz Zdravá záda 1, ze Slovenska tentokrát přijely účastnice dvě. Prostředí firmy telekomunikační firmy Atlantis je moderní s velikými prostory a je přátelské s dobrou atmosférou.   
 

Kurz se povedl, rodina Šosových předvedla opět koncert. Moc se těším na další kurzy s Helenou.

Miroslav Ešner

Ohlasy

AHOJ, ÚŽASNÝ KURZ OD ÚŽASNÝCH LIDIČEK, JSEM OPĚT NADŠENÁ. VŠECHNO CO JSEM SE DOZVĚDĚLA JE 100% POUŽITELNÉ V PRAXI A TO JE BÁJEČNÉ. FANDÍM VÁM - LEKTORŮM I ORGANIZÁTORŮM. MOC SE MI LÍBILO PROSTŘEDÍ POŘÁDÁNÍ KURZU.
TĚŠÍM SE NA DALŠÍ KURZ, JARMILA

Ahoj Helco :)
Este raz dakuje za kurz, ktory mi dal dalsi rozmer a dotukli mi malickosti, ktore som si nevedela spojit a za nove poznatky :) A to som este nasla v knihkupectve na hlavnom nadrazi p. Ticheho - Funkcna diagnostika :) tak som studovala aj cestov domov vo vlaku. :))) Uz vcera som to uviedla do praxe :) a nasla som kostrcovy syndrom a hyperlordozu.
 Mgr.Eva Šuleková

Dobrý večer, moc děkuji za krásné fotky.
Kurz byl úžasný, nabitý informacemi a přitom vysvětlený tak, abychom všemu rozuměli a hlavně hned mohli využít v praxi. Za to děkuji celé rodině Šosových. Byli jste báječní a moc se těším na kurz Zdravá záda l.:))Děkuji i manželům Ešnerovým za nádhernou hru na koncovky.Martina 

.

Fotografie
kurz Zdravá záda 2
spolupráce lektorů - souběžné předvádění mobilizační techniky

kurz Zdravá záda 2

kurz Zdravá záda 2

<celé fotoalbum>